• Ogłoszenie Samorządu Uczniowskiego

• 10.02.2022 18:24
      • 📣Ogłoszenie Samorządu Uczniowskiego📣

14 lutego zapraszamy do wspólnej zabawy Nauczycieli oraz Uczniów klas 1-8.

Rozkład jazdy :

📍Ubieramy się na czerwono

📍Robimy wspólne zdjęcie klasowe, które przekazujemy wychowawcy klasy. Z nadesłanych zdjęć robimy kolaż i wrzucamy na stronę szkoły. (Klasy 5-8 włączają kamery i robią zrzut ekranu). Prosimy Gospodarzy Klas o pomoc w realizacji :)

📍wysyłamy życzenia walentynkowe - w dniu walentynek udostępnimy padlet walentynkowy, gdzie będzie można napisać życzenia lub miły wierszyk dla swojej sympatii, przyjaciela, kolegi lub ulubionej Pani albo Pana.

📍 Dodatkowo - przebrany Uczeń będzie zwolniony z odpytywania i z niezapowiedzianych kartkówek. Uczniowie 5-8 na lekcji zdalnej pod warunkiem włączenia kamery.