• Wybory do Samorządu Uczniowskiego -wyniki

• 26.09.2023 20:39

• Krótka fotorelacja z wyborów w Rusi i Bartąga
      • 26 września 2023 r. w obu budynkach szkoły odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego. Każdy uczeń mógł świadomie wybrać swojego przedstawiciela.

Wybory Samorządu Uczniowskiego poprzedziła kampania. Kandydaci przygotowali plakaty wyborcze w których zawarli swoje pomysły.

W obu szkołach głosowanie było tajne, każdy uczeń mógł oddać tylko jeden głos na specjalnie wydrukowanych kartach wyborczych. Po przeliczeniu wszystkich oddanych głosów wyłoniono następujące osoby do Zarządu Samorządu Uczniowskiego:

BARTĄG:

Przewodniczaca: Maria Trusiak

Zastępca: Aleksander Jasiński

Skarbnik: Krzysztof Korbański

Członkowie: Zofia Konopka, Marianna Sobania, Adam Piotrowicz

RUŚ:

Przewodniczący: Kacper Pawłowski,

Zastępca: Borys Czujko

Członkowie: Kulas Igor, Szczęsna Maja, Przeciszewski Mateusz, Kuligowska Alicja, Mikołajczyk Kornelia, Zakrzewska Kornelia

Wszystkim kandydatom dziękujemy za udział!
        Głosującym za wysoką frekwencję, a  zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy owocnej pracy!

Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego,
        Aleksandra Jaszczanin - Ruś,