• Rajd Pieszy Szkolnego Koła PTTK

• 20.03.2022 13:25
      • 10.10.21r wielbiciele pieszych wędrówek że Szkolnego Koła PTTK w Rusi ruszyli z Klewek po kolejną przygodę w promieniach jesiennego słońca. Frekwencja była zadziwiająca. Grupa liczyła 59 osób. W rajdzie udział wzięli rodzice i uczniowie ze SP w Rusi oraz zaprzyjaźnione osoby spoza szkoły. Malownicza 11 kilometrowa trasa wędrówki wiodła wokół Jeziora Linowskiego przez Trękus, Linowo, Szczęsne do Klewek. Po drodze, dzięki pomysłowi Uli Dublaszewskiej, wzięliśmy udział w odszyfrowywaniu zadań, które wykonywaliśmy po drodze. Ula przygotowała wszystkie zadania osobiście Był też czas na robienie zdjęć na konkurs fotograficzny pt. "Jesień w oczach dziecka" , chwilę przerwy na śniadanie na placu zabaw, odgrywanie scenek tematycznych i rozmowy. Zmęczeni, ale szczęśliwi wróciliśmy do domów. Do zobaczenia na kolejnym rajdzie. Wspaniale, że jest nas coraz więcej.