•                             

    •                                                                                              

      KOŁA ZAINTERESOWAŃ

      rok szkolny 2021/2022 - II SEMESTR

           

                 

       

       

      IMIĘ      I  NAZWISKO

      NAZWA KOŁA

      GODZINA

      SALA

      KLASA

      Teresa Rojek

      Muzykowanie

      Poniedziałek 10:15 – 11:00

      SI

      1 D

      Katarzyna Kalisiak

      Koło matematyczne

      Piątek

      11:20 – 12:05

      3

      2D

      Dorota Miałkowska - Łysoń

      Ortofrajda, czyli kolorowa ortografia

      11:20 – 12:05

      2

      3D

      Elżbieta Grodek

      Koło matematyczno – przyrodnicze

      Poniedziałek

      14:55 – 15:40

      2

      2B

      Renata Cichocka – Tabarkiewicz

      Koło języka polskiego

      Wtorek

      7:40 – 8:25

      21

      8 B

      Agnieszka Nakonieczna

      Koło biologiczne

      Poniedziałek

      14:05 – 14:55

      23

      Klasy 5, 6, 7

      Adriana Puchałko

      Koło muzyczne

      Czwartek

      12:20 – 13:05

      Salka z książkami

      3B / 2C

      Alicja Jabłońska - Som

      Koło języka angielskiego

      Wtorek

      14:55 – 15:40

      20

      8B / 8C

      Katarzyna Ogrodowczyk

      Scrapbooking i Cardmaking

      Poniedziałek

      14:55 – 15:40

      8

      1C / 22

      Katarzyna Ogrodowczyk

      Scrapbooking i Cardmaking

      Czwartek

      13:15 – 14:00

      8

      4 D

      Anna Kamińska

      Odkrywcy wzorów, liter i obrazów

      Wtorek

      10:15 – 11:00

      1

      2A i 1A

      Anna Zalewska

      Zakodowany świat wartości

      Wtorek

      7:40 – 8:25

      9

      1 E

      Beata Giak

      Robotyka z lego

      Piątek

      10:15 – 11:00

      4

      3 B

      Ewa Stasal

      Koło j. niemieckiego

      Poniedziałek

      7:40 – 8:25

       

      6B

      Ewa Stasal

      Koło j.niemieckiego

      Środa

      14:05 – 14:50

       

      Klasy 7 i 8

      Grażyna Sęk

      Koło matematyczne

      Co dwa tygodnie

       

      Klasy 5

      Monika Komoszewska

      Łamigłówki mądrej główki

      Wtorek

      13:15 – 14:00

      9

      1E

      Kinga Rurys

      Koło j. angielskiego

      Czwartek

      7:40 – 8:25

       

      5C

      Anna Wiekiera

      Młody chemik eksperymentuje

      Poniedziałek

      14:05 – 14:50

      23

      Klasy 7

      Szymon Roicki

      Sks – tenis stołowy

      Środa

      13:15 – 14:00

      Sala gimnastyczna

      Wszyscy chętni

      Marcin

      Dzieńkowski

      SKC

      Piątek

      10:15 – 11:00

      Świetlica szkolna

      Wszyscy chętni

      Ewa Mendalka

      Koło matematyczne

      11:20 – 12:05

       

      1B

      Danuta Staruch

      Koło j. angielskiego

      10:15 – 11:00

      11

      3 B, 3 C

      Danuta Glińska

      Koło matematyczne „ Mały Pitagoras „

      Środa

      15:45 – 16:30

      4

      3 E, 3C

      Paulina Kurowska - Loryńska

      Mój przyjaciel Photon

      Środa

      10:15 – 11:00

      10

      2 E

       

       

       


       

  • Galeria zdjęć

      brak danych