• Regulamin MAM TALENT

10.04.2022 16:51

Szkolny dzień talentów

„MAM TALENT”

1. Organizatorzy dnia talentów:

Szkoła Podstawowa im. 11 Listopada w Rusi

Osoby odpowiedzialne: Aleksandra Jaszczanin, Alicja Jabłońska-Som, Radosław Dąbrowski

II. Cele:

1. Rozwijanie zainteresowań i pasji uczniów,

2. Zaprezentowanie w środowisku szkolnym różnorodnych talentów,

4. Popularyzacja działań artystycznych dzieci i młodzieży,

5. Realizacja gminnego programu wsparcia ucznia zdolnego.

III. Szczegóły:

1. Dzień talentów skierowany jest do uczniów klas 5-8,

2.  Gala finałowa na sali gimnastycznej podczas której zostaną wybrani laureaci 13.05.2022r.

3. Uczestnicy mogą zaprezentować się indywidualnie lub w grupach.

4. Talenty uczniów mogą być prezentowane w formie:

- śpiewu,

- recytacji,

- tańca,

- prezentacji umiejętności grania na instrumencie,

- pokazu umiejętności gry aktorskiej lub kabaretowej (krótkie scenki),

- prezentacji umiejętności sportowych,

- innych pokazów.

5. Prezentacja talentu nie może przekroczyć 5 minut.

6. Do prezentacji na żywo zostaną dopuszczone talenty nie zagrażające zdrowiu i życiu uczestników konkursu i publiczności.

7. W przypadku prezentacji, do których wykorzystany zostanie podkład muzyczny musi on być dostarczony do organizatorów do 09.05.2022 r.

8. W czasie występu niedozwolone jest wykonywanie niestosownych gestów, ruchów, tańców, wykorzystanie niestosownych piosenek, używanie wulgarnych słów oraz prezentowanie prowokacyjnych i wyzywających strojów.

9. Organizatorzy zapewniają sprzęt nagłaśniający, mikrofony, odtwarzacz audio. Pozostałe rekwizyty niezbędne uczestnikom do pokazu, wykonawca musi zapewnić sobie samodzielnie.

10. Talenty oceniać będzie jury, którego decyzja jest ostateczna i nie ma od niej odwołania.

11. Zostanie przyznana również nagroda publiczności poprzez oddanie głosów na

specjalnych kartach.

12. Występy uczniów mogą być nagrywane lub fotografowane na potrzeby promocyjne szkoły.

13. Zapisy. Osoby chętne do wzięcia udziału w konkursie zapisują się u opiekuna Samorządu Uczniowskiego – Aleksandry Jaszczanin oraz Alicji Jabłońskiej-Som do 06.05.2022 r.

14. Gala finałowa odbędzie się 13.05.2022r. w sali gimnastycznej.

15. Uczestnictwo w konkursie jest równoznaczne z zaakceptowaniem niniejszego

regulaminu.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU!

• Piżamowy Poniedziałek

04.04.2022 18:06
      Samorząd Uczniowski zaprasza do wspólnej zabawy uczniów klas 1-8, nauczycieli i pracowników szkolnych 🙂
      11 kwietnia - Piżamowy Poniedziałek 🙂
    • Kiermasz

30.03.2022 18:06
      Charytatywny kiermasz ciast
      25 marca 2022 w Rusi odbył się charytatywny kiermasz ciast 🥧🍰🧁
      Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w naszą akcję. Dzięki temu zakupiliśmy wiele potrzebnych produktów obywatelom Ukrainy przebywających na naszych terenach.
      Nasi uczniowie, nauczyciele i pracownicy pokazali, że mają ogromne serducha! 💙💛

Dziękujemy!
      Opiekun Szkolnego Koła Caritas - Marcin Dzieńkowski
      Opiekun Samorządu Uczniowskiego - Aleksandra Jaszczanin

Film z naszego wydarzenia Kiermasz_ciast.mp4
    • Pierwszy Dzień Wiosny

21.03.2022 20:16
      Pierwszy Dzień Wiosny w klasach 5-8.
      Uczniowie dzisiaj spędzili fantastyczny dzień.
      Przygotowali zielone śniadanie - pyszne kanapki, sałatki i nie tyko 🥗.
      Na kolejnych godzinach wykonali kolorowe Marzanny, hasła witające Wiosnę oraz przepiękne ozdoby drzwi!
      Samorząd Uczniowski oceniał prace w trzech kategoriach (marzanna, ozdoba drzwi i hasło). Wśród jedenastu klas, które brały udział w międzyklasowej rywalizacji zwyciężyła VIII B z 83 punktami!
      Klasa otrzymała dyplom, medale oraz puchar "Super Klasy". Statuetka będzie przechodziła co roku w ręce innej, zwycięskiej klasy 🙂
      II miejsce - klasa VII D zdobywając 79 pkt
      III miejsce - klasa V C zdobywając 76,5 pkt
      Pozostałe klasy otrzymały dyplomy za aktywny udział w zorganizowanym przez nas dniu!
      Na naszych uczniów dzisiaj czekały również rozgrywki szachowe, doświadczenia chemiczne oraz pierwsze ognisko z kiełbaskami w tym roku!
      Dziękujemy Radzie Rodziców za pomoc w organizacji!
      Uczniom, nauczycielom i pracownikom naszej szkoły dziękujemy za wyśmienitą zabawę 🙂
      Samorząd Uczniowski oraz Opiekun SU Aleksandra Jaszczanin
    • Pierwszy Dzień Wiosny

17.03.2022 16:33