• Tydzień Kolorów

27.05.2022 13:42

Samorząd Uczniowski zaprasza do zabawy :) Tydzień Kolorów w naszej szkole potrwa od 30 maja do 3 czerwca.

W danym dniu ubieramy się na kolory podane poniżej:

poniedziałek 30.05. - czerwony/różowy
      wtorek 31.05 - zielony
      środa 01.06 - niebieski
      czwartek 02.06 - czarny
      piątek - 03.06 - biały

Zapraszamy wszystkich do zabawy - uczniów, nauczycieli, pracowników szkoły oraz rodziców :)

Opiekun SU - Aleksandra Jaszczanin

• Mam Talent

27.05.2022 10:45

🎤🎸Za nami kolejna edycja szkolnego konkursu Mam Talent. 🎤🎸
      W tym roku wystąpiło 22 uczestników, w różnych kategoriach m.in. śpiew z gitarą i z podkładem, taniec, układanie obrazu z kostek Rubika.
      Każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy dyplom oraz coś słodkiego na ukojenie nerwów i stresu!
      Naszej publiczności również należą się ogromne brawa za wytrwałość i za piękny doping.
      Dodatkowo nasza publiczność mogła zagłosować na wybranego przez siebie wykonawcę.

Emocje na sali sięgały zenitu podczas ogłaszania wyników, ale wszyscy bawili się bardzo dobrze:)

🥇I miejsce zajął Emmanuel Som, który zagrał na gitarze i zaśpiewał nam “Shallow”

🥈II miejsce zajęła Zuzanna Wiącek z piosenką “Mamo, tyś płakała”

🥉III miejsce zajęły Michalina Wiśniewska i Lidia Knaut z piosenką “Nothing Breaks Like a Heart”

Nagrodę publiczności w głosowaniu otrzymała Kinga Kraszewska i Maciej Rogala zdobyli 77 z 207 głosów.

Zapraszamy do obejrzenia relacji z wydarzenia :)

Organizatorzy:
      Aleksandra Jaszczanin - opiekun Samorzadu Uczniowskiego
      Alicja Jabłońska-Som
      Radosław Dąbrowski

• Regulamin MAM TALENT

10.04.2022 16:51

Szkolny dzień talentów

„MAM TALENT”

1. Organizatorzy dnia talentów:

Szkoła Podstawowa im. 11 Listopada w Rusi

Osoby odpowiedzialne: Aleksandra Jaszczanin, Alicja Jabłońska-Som, Radosław Dąbrowski

II. Cele:

1. Rozwijanie zainteresowań i pasji uczniów,

2. Zaprezentowanie w środowisku szkolnym różnorodnych talentów,

4. Popularyzacja działań artystycznych dzieci i młodzieży,

5. Realizacja gminnego programu wsparcia ucznia zdolnego.

III. Szczegóły:

1. Dzień talentów skierowany jest do uczniów klas 5-8,

2.  Gala finałowa na sali gimnastycznej podczas której zostaną wybrani laureaci 13.05.2022r.

3. Uczestnicy mogą zaprezentować się indywidualnie lub w grupach.

4. Talenty uczniów mogą być prezentowane w formie:

- śpiewu,

- recytacji,

- tańca,

- prezentacji umiejętności grania na instrumencie,

- pokazu umiejętności gry aktorskiej lub kabaretowej (krótkie scenki),

- prezentacji umiejętności sportowych,

- innych pokazów.

5. Prezentacja talentu nie może przekroczyć 5 minut.

6. Do prezentacji na żywo zostaną dopuszczone talenty nie zagrażające zdrowiu i życiu uczestników konkursu i publiczności.

7. W przypadku prezentacji, do których wykorzystany zostanie podkład muzyczny musi on być dostarczony do organizatorów do 09.05.2022 r.

8. W czasie występu niedozwolone jest wykonywanie niestosownych gestów, ruchów, tańców, wykorzystanie niestosownych piosenek, używanie wulgarnych słów oraz prezentowanie prowokacyjnych i wyzywających strojów.

9. Organizatorzy zapewniają sprzęt nagłaśniający, mikrofony, odtwarzacz audio. Pozostałe rekwizyty niezbędne uczestnikom do pokazu, wykonawca musi zapewnić sobie samodzielnie.

10. Talenty oceniać będzie jury, którego decyzja jest ostateczna i nie ma od niej odwołania.

11. Zostanie przyznana również nagroda publiczności poprzez oddanie głosów na

specjalnych kartach.

12. Występy uczniów mogą być nagrywane lub fotografowane na potrzeby promocyjne szkoły.

13. Zapisy. Osoby chętne do wzięcia udziału w konkursie zapisują się u opiekuna Samorządu Uczniowskiego – Aleksandry Jaszczanin oraz Alicji Jabłońskiej-Som do 06.05.2022 r.

14. Gala finałowa odbędzie się 13.05.2022r. w sali gimnastycznej.

15. Uczestnictwo w konkursie jest równoznaczne z zaakceptowaniem niniejszego

regulaminu.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU!

• Piżamowy Poniedziałek

04.04.2022 18:06
      Samorząd Uczniowski zaprasza do wspólnej zabawy uczniów klas 1-8, nauczycieli i pracowników szkolnych 🙂
      11 kwietnia - Piżamowy Poniedziałek 🙂
    • Kiermasz

30.03.2022 18:06
      Charytatywny kiermasz ciast
      25 marca 2022 w Rusi odbył się charytatywny kiermasz ciast 🥧🍰🧁
      Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w naszą akcję. Dzięki temu zakupiliśmy wiele potrzebnych produktów obywatelom Ukrainy przebywających na naszych terenach.
      Nasi uczniowie, nauczyciele i pracownicy pokazali, że mają ogromne serducha! 💙💛

Dziękujemy!
      Opiekun Szkolnego Koła Caritas - Marcin Dzieńkowski