• Regulamin MAM TALENT

• Szkolny dzień talentów

„MAM TALENT”

• Regulamin

1. Organizatorzy dnia talentów:

Szkoła Podstawowa im. 11 Listopada w Rusi

Osoby odpowiedzialne: Aleksandra Jaszczanin, Alicja Jabłońska-Som, Radosław Dąbrowski

II. Cele:

1. Rozwijanie zainteresowań i pasji uczniów,

2. Zaprezentowanie w środowisku szkolnym różnorodnych talentów,

4. Popularyzacja działań artystycznych dzieci i młodzieży,

5. Realizacja gminnego programu wsparcia ucznia zdolnego.

III. Szczegóły:

1. Dzień talentów skierowany jest do uczniów klas 5-8,

2.  Gala finałowa na sali gimnastycznej podczas której zostaną wybrani laureaci 13.05.2022r.

3. Uczestnicy mogą zaprezentować się indywidualnie lub w grupach.

4. Talenty uczniów mogą być prezentowane w formie:

- śpiewu,

- recytacji,

- tańca,

- prezentacji umiejętności grania na instrumencie,

- pokazu umiejętności gry aktorskiej lub kabaretowej (krótkie scenki),

- prezentacji umiejętności sportowych,

- innych pokazów.

5. Prezentacja talentu nie może przekroczyć 5 minut.

6. Do prezentacji na żywo zostaną dopuszczone talenty nie zagrażające zdrowiu i życiu uczestników konkursu i publiczności.

7. W przypadku prezentacji, do których wykorzystany zostanie podkład muzyczny musi on być dostarczony do organizatorów do 09.05.2022 r.

8. W czasie występu niedozwolone jest wykonywanie niestosownych gestów, ruchów, tańców, wykorzystanie niestosownych piosenek, używanie wulgarnych słów oraz prezentowanie prowokacyjnych i wyzywających strojów.

9. Organizatorzy zapewniają sprzęt nagłaśniający, mikrofony, odtwarzacz audio. Pozostałe rekwizyty niezbędne uczestnikom do pokazu, wykonawca musi zapewnić sobie samodzielnie.

10. Talenty oceniać będzie jury, którego decyzja jest ostateczna i nie ma od niej odwołania.

11. Zostanie przyznana również nagroda publiczności poprzez oddanie głosów na

specjalnych kartach.

12. Występy uczniów mogą być nagrywane lub fotografowane na potrzeby promocyjne szkoły.

13. Zapisy. Osoby chętne do wzięcia udziału w konkursie zapisują się u opiekuna Samorządu Uczniowskiego – Aleksandry Jaszczanin oraz Alicji Jabłońskiej-Som do 06.05.2022 r.

14. Gala finałowa odbędzie się 13.05.2022r. w sali gimnastycznej.

15. Uczestnictwo w konkursie jest równoznaczne z zaakceptowaniem niniejszego

regulaminu.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU!