• Mam talent

• 17.04.2024 09:31
      • Masz pasje, zainteresowania, talent, osiągnięcia lub jakieś hobby? Lubisz śpiewać, tańczyć, malować? A może grasz na jakimś instrumencie? Ten konkurs jest dla Ciebie!

Zapraszamy do kolejnej edycji szkolnego konkursu Mam Talent.

Przeczytaj regulamin (dostępny będzie na tablicach Samorządu Uczniowskiego oraz na https://sprus.edupage.org/) i do 30 kwietnia zapisz się wypełniając kartę zgłoszeniową (załącznik nr 1 do pobrania na naszej stronie internetowej - zakładka Samorząd Uczniowski).

Termin zgłaszania do Mam Talent - 30 kwietnia 2024 r.
        Wielki Finał Ruś: sala gimnastyczna – 21 maja

O datach eliminacji poinformujemy w późniejszym terminie.

Karty zgłoszeniowe przyjmują opiekunowie Samorządu Uczniowskiego oraz wychowawcy.

Regulamin konkursu i karta zgłoszeniowa do pobrania ze strony internetowej szkoły oraz na tablicach Samorządu Uczniowskiego.

Mam_talent_-2.pdf

Organizatorzy informują, że harmonogram i terminy mogą ulec zmianom o czym niezwłocznie będziemy informować.

Organizatorzy:
        Monika Poźniak