27.02.2023 16:10
      8 marca - Tegoroczny międzynarodowy Dzień Kobiet pod hasłem "Z widoczną ozdobą będziesz pod ochroną!"

Każda dziewczyna, która 8 marca będzie miała widoczną ozdobę we włosach (kolorową opaskę, spinkę, kwiaty we włosach, kapelusz itd.) uniknie tego dnia odpytywania!

Zarząd Samorządu Uczniowskiego nagrodzi za uczestnictwo w akcji wszystkie dziewczynki bonami edukacyjnymi.

10.02.2023 20:40
    • Karnawałowy Tydzień Mody

09.01.2023 17:22
      W dniach 16-20.01.zapraszamy do udziału w Karnawałowym Tygodniu Mody.

Poniedziałek-kolorowo neonowo
      Wtorek- na niebiesko
      Środa- na żółto
      Czwartek- w paski
      Piątek - zielony

Każdego dnia komisja będzie robić zdjęcia klasowe i wybierzemy najmodniejszą klasę :)

Baw się z Samorządem Uczniowskim.
    • Międzynarodowy Dzień Koszuli

09.01.2023 17:22
      Ogłoszenie Samorządu Uczniowskiego!

13 stycznia obchodzimy Międzynarodowy Dzień Koszuli. Każdy uczeń, który tego dnia przyjdzie ubrany w koszulę, będzie niepytany!
      Kolorowe, w kratkę, w kropki, w paski, w ciapki, gładkie, eleganckie...

• Mikołajki w naszej szkole

07.12.2022 17:28
      Szósty grudnia to data, którą zna każde dziecko i każdy dorosły. Mikołajki w naszej szkole już na stałe wpisały się w kalendarz wydarzeń. W tym roku również nie zabrakło radości i uśmiechów.
      Samorząd Uczniowski wraz z opiekunami SU - Olą Jaszczanin i Moniką Poźniak oraz z pedagog Olą Domańską wcielili się w role pomocników Świętego Mikołaja i rozdawali słodkie upominki ufundowane przez Radę Rodziców.
      Wszyscy uczniowie i pracownicy ubrani byli w stroje z akcentem świątecznym.
      Klasy, które w większości były przebrane od członków SU otrzymali bony edukacyjne ważne do końca semestru!
      🎅🎅🎄🎄🎄Magia świąt zawitała dziś w progi naszej szkoły.🎅🎅🎅🎅🎄🎄🎄
      Zobaczcie Państwo sami 🙂