21.03.2022 20:16
      Pierwszy Dzień Wiosny w klasach 5-8.
      Uczniowie dzisiaj spędzili fantastyczny dzień.
      Przygotowali zielone śniadanie - pyszne kanapki, sałatki i nie tyko 🥗.
      Na kolejnych godzinach wykonali kolorowe Marzanny, hasła witające Wiosnę oraz przepiękne ozdoby drzwi!
      Samorząd Uczniowski oceniał prace w trzech kategoriach (marzanna, ozdoba drzwi i hasło). Wśród jedenastu klas, które brały udział w międzyklasowej rywalizacji zwyciężyła VIII B z 83 punktami!
      Klasa otrzymała dyplom, medale oraz puchar "Super Klasy". Statuetka będzie przechodziła co roku w ręce innej, zwycięskiej klasy 🙂
      II miejsce - klasa VII D zdobywając 79 pkt
      III miejsce - klasa V C zdobywając 76,5 pkt
      Pozostałe klasy otrzymały dyplomy za aktywny udział w zorganizowanym przez nas dniu!
      Na naszych uczniów dzisiaj czekały również rozgrywki szachowe, doświadczenia chemiczne oraz pierwsze ognisko z kiełbaskami w tym roku!
      Dziękujemy Radzie Rodziców za pomoc w organizacji!
      Uczniom, nauczycielom i pracownikom naszej szkoły dziękujemy za wyśmienitą zabawę 🙂
      Samorząd Uczniowski oraz Opiekun SU Aleksandra Jaszczanin

17.03.2022 16:33
      W planach również mamy turniej szachowy, doświadczenia chemiczne i wiele innych :)

Aleksandra Jaszczanin

• Dzień Bez Plecaka

11.03.2022 19:23
      Uczniowie klas V-VIII 11 marca przyszli do szkoły… bez plecaków.
      Akcja polegała na przyniesieniu przyborów szkolnych w czymś innym niż plecak 😁
      Samorząd Uczniowski oraz Opiekun Samorządu Uczniowskiego Aleksandra Jaszczanin dziękują za wspaniałą zabawę 😂

• 📣Ogłoszenie Samorządu Uczniowskiego📣

06.03.2022 11:16

🌷Akcja na Dzień Kobiet🌷

📍Do akcji "szalonej głowy" zapraszamy głównie uczennice z klas 1-4, ale jeżeli dziewczyny w klasach 5-8 wezmą udział również zostaną nagrodzone bonem edukacyjnym.🎟

📍Dziewczyny z klas 5-8 proszone są o przygotowanie ciekawostek na temat słynnych kobiet. Zarząd SU będzie sprawdzał waszą wiedzę, a następnie rozdawał bony edukacyjne.🎟

🎟 Bon edukacyjny będzie do wykorzystania jednorazowo do końca roku szkolnego np. na zwolnienie z kartkówki, z odpowiedzi, pracy domowej itp.

• "Solidarni z Ukrainą" - inicjatywa Samorządu Szkolnego

06.03.2022 11:15
      Społeczność Uczniowska Szkoły Podstawowej im. 11 Listopada w Rusi solidarnie z uczniami z Ukrainy.