• 21.03.2022 20:16
      • Pierwszy Dzień Wiosny w klasach 5-8.
        Uczniowie dzisiaj spędzili fantastyczny dzień.
        Przygotowali zielone śniadanie - pyszne kanapki, sałatki i nie tyko 🥗.
        Na kolejnych godzinach wykonali kolorowe Marzanny, hasła witające Wiosnę oraz przepiękne ozdoby drzwi!
        Samorząd Uczniowski oceniał prace w trzech kategoriach (marzanna, ozdoba drzwi i hasło). Wśród jedenastu klas, które brały udział w międzyklasowej rywalizacji zwyciężyła VIII B z 83 punktami!
        Klasa otrzymała dyplom, medale oraz puchar "Super Klasy". Statuetka będzie przechodziła co roku w ręce innej, zwycięskiej klasy 🙂
        II miejsce - klasa VII D zdobywając 79 pkt
        III miejsce - klasa V C zdobywając 76,5 pkt
        Pozostałe klasy otrzymały dyplomy za aktywny udział w zorganizowanym przez nas dniu!
        Na naszych uczniów dzisiaj czekały również rozgrywki szachowe, doświadczenia chemiczne oraz pierwsze ognisko z kiełbaskami w tym roku!
        Dziękujemy Radzie Rodziców za pomoc w organizacji!
        Uczniom, nauczycielom i pracownikom naszej szkoły dziękujemy za wyśmienitą zabawę 🙂
        Samorząd Uczniowski oraz Opiekun SU Aleksandra Jaszczanin