• Ogłoszenie Samorządu Uczniowskiego

30.11.2022 08:50
      Zaczynamy odliczanie do świąt!

Na naszych tablicach samorządowych od 1 grudnia będziemy wywieszać kartki z zadaniami do wykonania. W Rusi będziemy wyświetlać na naszej wirtualnej gazetce :) Będziemy wspólnie odliczać dni do Świąt Bożego Narodzenia!

Zapraszamy chętnych do zabawy :)

26.11.2022 09:59
      ❤🐻❤🐻❤🐻❤🐻❤🐻❤🐻❤🐻❤
      DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA
      25 listopada z okazji Dnia Pluszowego Misia, w naszej szkole miała miejsce prawdziwa inwazja misiów🐻🐨🐼🐻‍❄️.
      Wszystkie misie, małe i duże, przybyły dziś do nas, by wspólnie z uczniami świętować ten wyjątkowy dzień, który był pełen wrażeń.
      Zobaczcie sami.
    • Andrzejki w naszej szkole

26.11.2022 09:58
      📍Ogłoszenie Samorządu Uczniowskiego📍
      30 listopada dla obu budynków naszej szkoły - AKCJA SU ➡️ Kto będzie miał czarodziejski kapelusz nie będzie pytany!
      Akcja nie dotyczy zapowiedzianych sprawdzianów i innych zapowiedzianych pisemnych prac.
      🧙29 listopada (WTOREK) Andrzejki w Rusi - dyskoteka dla klas 5-8 + wróżby przygotowane przez chętnych uczniów
      🧙‍♂️30 listopada (ŚRODA) Andrzejki w Bartągu - każda klasa 4-5 przygotowuje swoje stanowisko (ławkę) z wróżbami i zabawami andrzejkowymi. 🧙‍♀️
      Samorząd Uczniowski wraz z opiekunami SU

06.11.2022 16:57

4 listopada obchodziliśmy Dzień Postaci z Bajek. Uczniowie wcieli się w swoich ulubionych bohaterów z kreskówek. Zapraszamy do fotorelacji.