• Mam talent

17.04.2024 09:31

Masz pasje, zainteresowania, talent, osiągnięcia lub jakieś hobby? Lubisz śpiewać, tańczyć, malować? A może grasz na jakimś instrumencie? Ten konkurs jest dla Ciebie!

Zapraszamy do kolejnej edycji szkolnego konkursu Mam Talent.

Przeczytaj regulamin (dostępny będzie na tablicach Samorządu Uczniowskiego oraz na https://sprus.edupage.org/) i do 30 kwietnia zapisz się wypełniając kartę zgłoszeniową (załącznik nr 1 do pobrania na naszej stronie internetowej - zakładka Samorząd Uczniowski).

Termin zgłaszania do Mam Talent - 30 kwietnia 2024 r.
      Wielki Finał Ruś: sala gimnastyczna – 21 maja

O datach eliminacji poinformujemy w późniejszym terminie.

Karty zgłoszeniowe przyjmują opiekunowie Samorządu Uczniowskiego oraz wychowawcy.

Regulamin konkursu i karta zgłoszeniowa do pobrania ze strony internetowej szkoły oraz na tablicach Samorządu Uczniowskiego.

Mam_talent_-2.pdf

Organizatorzy informują, że harmonogram i terminy mogą ulec zmianom o czym niezwłocznie będziemy informować.

Organizatorzy:
      Monika Poźniak
      Aleksandra Jaszczanin
      Radosław Dąbrowski

• Zadanie 3

06.12.2023 21:45

• Zadanie 2 - Akcja Zgrana Klasa

06.11.2023 12:03

<---Fotorelacja

Na korytarzach dzisiaj można było spotkać wiele znanych postaci z bajek m.in. był shrek, smerfy, żółwie ninja, piękna i bestia, minionki i wiele, wiele innych. Uczniowie wykazali się ogromną kreatywnością w przygotowaniu swoich strojów!

• Zadanie 1 - Akcja Zgrana Klasa

06.11.2023 11:53

Za nami pierwsze zadanie z akcji "Zgrana Klasa" Uczniowie naszej szkoły spisali się na medal!

Zapraszamy do fotorelacj

i Klasa 5d

KLasa 6D

Klasa 7d

klasa 4B

Klasa 8B

Klasa 4E

Klasa 7B

Klasa 6A

Klasa 6E

Klasa 7C

Klasa 5B

Klasa 7A

• Uczniowski Tydzień Supermocy

24.10.2023 08:07
      Od 16 do 20 października w naszej szkole realizowaliśmy zadania z ogólnopolskiego projektu pt. Tydzień Uczniowskiej SuperMocy. Uczniowie zdobywali wiedzę o dobrym i efektywnym zarządzaniu swoim czasem poprzez wykonanie zadań na każdy dzień. Budowali trony, tworzyli korony i zegary. W ostatnim dniu uczniowie mogli dostojnie zasiąść na tronie i zdobyć tytuł króla lub królowej swojego czasu.

Dziękujemy uczniom oraz nauczycielom za ogromne zaangażowanie.