• Podsumowanie działalności Szkolnego Koła PTTK

• 07.06.2022 20:53
      •

10.05.22r członkowie I miłośnicy koła PTTK w SP w Rusi spotkali się by podsumować nasze dotychczasowe działania, zwiedzić jedyną w swoim rodzaju Izbę Pamięci znajdującą się w szkole w Rusi, porozmawiać o naszych planach na przyszłość i wspominać to, co się już wydarzyło. Gościem honorowym spotkania była p. Ula Bełza - emerytowana nauczycielka, która wiele lat temu założyła koło PTTK w szkole i Pani Magdalena Ruch - wicedyrektor szkoły. Wspomnę, że od 3 lat koło jest reaktywowane. Pani Ula opowiadała, jak koło działało przed laty, pokazywała kroniki, wspominała niezliczone wędrówki. Słuchaliśmy jej z zaciekawieniem, a opowieści na pewno stały się inspiracją do działania naszego koła. Podsumowaniem spotkania była prezentacja multimedialna dokonań koła od roku 2019 - czyli od czasu reaktywacji. Na spotkaniu ustaliliśmy termin rajdu, który odbędzie się 5.06.22r.