• Nowy projekt Szkolnego koła PTTK

• 21.04.2024 20:47
      • Serdecznie zapraszam do udziału w nowym projekcie koła PTTK realizowanym dzięki dofinansowaniu gminy Stawiguda.
      • W projekcie może brać udział każde dziecko z rodzicami z naszej szkoły, ich znajomi, przyjaciele koła PTTK i nauczyciele.

Projekt rozpoczniemy rajdem pieszym ze Stawigudy do Wymoju.

Spotykamy się 28.04.24r o godz. 9.30 w Stawigudzie na parkingu ul. Olsztyńska. Plan rajdu:

1.Stawiguda- Wymój Trasa piesza ok. 5km

2. Spotkanie z przewodnikiem, zwiedzanie obiektów zabytkowych w Wymoju, przekazanie ciekawych informacji o miejscowości.

3. Spotkanie z leśniczym, który pokaże i opowie o ciekawostkach związanych min. z ostoją bobrów, rezerwacie orła bielika

4. Czas na relaks z poczęstunkiem na plaży nad jeziorem (poczęstunek otrzyma każdy uczestnik rajdu)

5. Powrót do Stawigudy- trasa ok. 5 km

6. Zakończenie rajdu ok. godz. 15.00

W projekcie może uczestniczyć minimum 30 osób. Mam nadzieję,że bez problemu zbierzemy taką grupę. Pozdrawiam i do zobaczenia.

Zgłoszenia kierujemy do: Danuta Glińska za pomocą Librusa lub poczty mailowej glinska@stawiguda.pl

Przesyłam plakat związany z realizacją projektu.

Do zobaczenia. Czekam na zgłoszenia.