• Serce na nakrętki

21.01.2022 10:32

16.12.2021 12:50

18.11.2021 16:10

21 listopada obchodzimy Światowy Dzień Życzliwości, Pozdro­wień i Uśmiechudzień dobrych uczynków i pozytywnych emocji. Jego celem jest uwrażliwienie ludzi na wzajemną życzliwość, wzbudzenie w nich pozytywnych emocji. Przesłanie jest pros­te: bądźmy życzliwi codziennie, a nie tylko od święta. Bycie miłym, okazywanie dobra, rozbudzanie u siebie życz­li­wości wobec innych ma moc uszczęśliwiania – nie tylko obdarowa­nego życzliwością, ale również tego, który ją okazuje.

Pamiętajmy, że bycie życzliwym i uprzejmym nic nie kosztuje, a sprawia wiele radości i uśmiechu nie tylko nam, ale i osobom przebywającym w naszym towarzystwie.

Bądźmy życzliwi na co dzień!!!

• WARSZTATY PIERWSZEJ POMOCY

10.11.2021 11:57

Dnia 09.11.2021 w związku z promowaniem zdrowia wśród dzieci na świetlicy szkolnej odbyły się warsztaty pierwszej pomocy. Zespół ratowników medycznych VIDAMEDICA zaprezentował uczniom naszej szkoły karetkę oraz jej wnętrze, a następnie przeprowadził szkolenie z zakresu pierwszej pomocy.