Informuję, że zgodnie z rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej i Sportu z dnia 30 kwietnia 2007r. w sprawie warunków i sposobu oceniania, klasyfikowania i promowania uczniów i słuchaczy oraz przeprowadzania sprawdzianów i egzaminów w szkołach publicznych (Dz. U. nr 83, poz.562, z póź. zm.) dzień 01.04.2015r. (środa), w którym odbywa się ogólnopolski sprawdzian szóstoklasistów, jest dniem wolnym od zajęć dydaktycznych.
Autobusem szkolnym przyjeżdżają tylko uczniowie klasy VI wg odrębnego rozkładu jazdy.
Dyrektor szkoły
Marek Kotliński
PRZYJAZD UCZNIÓW KLASY VI DO SZKOŁY DNIA 01.04.2015r.
KURS I
|
Olsztyn ul. Wańkowicza |
7:50 |
|
Olsztyn ul. Krasickiego |
7:53 |
|
Olsztyn ul. Wilczyńskiego( DH Śliwa) |
7:55 |
|
Olsztyn ul. Wilczyńskiego(Poczta) |
7:58 |
|
Jaroty ul. Jarocka |
8:00 |
|
Bartążek |
8:05 |
|
Olsztyn ul. Złota |
8:10 |
|
Bartąg (Przedszkole) |
8:15 |
|
BartągPKP |
8:20 |
|
Gągławki |
8:25 |
|
Ruś |
8:30 |
Powrót po zakończonym sprawdzianie.
