Informujemy, że uczennica klasy VI D Petra Burilova została srebrną medalistką województwa warmińsko-mazurskiego. Petra na turnieju została zauważona przez łowców talentów i zaproszona na zgrupowanie Polskiego Związku Piłki Siatkowej, po którym dostała powołanie na Kampy Kadry Polski.
A pod koniec sierpnia (26.08.) weźmie udział w rozgrywkach Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce, w walce o tytuł Mistrza Polski.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!