Z okazji Międzynarodowego Dnia Ziemi uczniowie klas 1-3 wzięli udział w konkursie plastycznym pt. „EKO-POCZTÓWKA Z WARMII I MAZUR DLA ZIEMI”. Wszystkie nadesłane prace były przepiękne i prezentowały ogromne zdolności uczniów. Komisja zatem stanęła przed trudnym wyborem, jednak udało się wyłonić osoby nagrodzone i wyróżnione.
Prace nagrodzone:
-Maria Trusiak kl. 2e
-Piotr Szypulski kl. 2c
-Hubert Domian kl. 2c
-Natalia Górska kl. 2e
-Zosia Konopka kl. 3c
Wyróżnienia:
-Michał Górski kl. 2e
-Hubert Gleba kl. 2c
-Lena Zaciek kl. 1b
-Janek Berent kl. 1b
Wszystkim serdecznie gratulujemy i zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnych konkursach!
Nagrody i dyplomy zostaną wręczone po powrocie do szkoły.
Dorota Miałkowska-Łysoń
Martyna Suchoparska
Iwona Góralczyk
DZIEŃ ZIEMI obchodzony 22 kwietnia