11 grudnia 2024 komisja w składzie:
Pani Marzena Balukiewicz, Pani Magdalena Ruch, Pani Eliza Majewska, Pani Karolina Rogóz – Namiotko oraz Maria Trusiak i Izabela Szatkowska, miała niezwykły zaszczyt i przyjemność wybrać zwycięzców w konkursie na rodzinny stroik świąteczny.
Zadanie okazało się bardzo, bardzo trudne do wykonania, bo wszystkie stroiki, tak naprawdę były niezwykle piękne. Widać było, jak bardzo się Państwo zaangażowali i ile w nie włożyli serca i dobrych emocji.
Serdecznie dziękujemy za tak ogromny odzew.
Choć nagroda należy się tak naprawdę wszystkim, po długiej i burzliwej debacie zostali jednak wyłonieni zwycięzcy.
1 miejsce - Paweł Zientara- klasa 5e i Adam Zientara- klasa 1d
2 miejsce - Wojciech Niedbalski - klasa 3b
3 miejsce - Iga Skorupska - klasa 2h
Serdecznie gratulujemy.
Wręczenie nagród nastąpi podczas Warsztatów Świątecznych 12.12. 2024 r.
Wszystkie stroiki będą do kupienia podczas Warsztatów Świątecznych na kiermaszu. Zapraszamy!