W okresie przedświątecznym Wolontariusze Szkolnego Koła Wolontariatu z Bartąga, włączyli się w przygotowanie stroików wielkanocnych, które podarowali dla Hospicjum "Palium" w Olsztynie. Następnie stroiki zostały wystawione na III Jarmarku Wielkanocnym zorganizowanym przez Kuźnię Społeczną, a cały dochód z ich sprzedaży przeznaczony na potrzeby Hospicjum.
Szczególne podziękowania kierujemy do uczniów klasy 3D ze szkoły w Bartągu, którzy pomogli w tych działaniach oraz do Ich Wychowawczyni - Pani Teresy Rojek, która koordynowała przebieg Akcji i z wielką życzliwością służyła swoim kreatywnym doświadczeniem oraz radą.
Wolontariusze SKW