W dniach 2-3 grudnia odbyła się w Warszawie Gala Wolontariatu Caritas, podczas której nagrodzono zwycięzców konkursu "Dobra jest więcej". W składzie kapituły konkursu byli: ks. Tomasz Roda, zastępca dyrektora Caritas Polska; Anita Szczeć, specjalista do spraw wolontariatu Caritas Polska i Magdalena Prokop-Duchnowska, dziennikarka Tygodnika Idziemy, współpracująca z portalami: Stacja7, Aleteia i Siewca. Nagrodzone zostały najciekawsze działania wolontariuszy z całej Polski. Miło jest mi poinformować, że Szkolne Koło Caritas przy Szkole Podstawowej im. 11 Listopada w Rusi zajęło w tych zmaganiach IV miejsce.
To wszytko dzięki zaangażowaniu i otwartości serc naszych Wspaniałych Młodych Wolontariuszy, którym serdecznie dziękuję. ❤️
Opiekun SKC w Rusi, Marcin Dzieńkowski.