• 7c wycieczka do ośrodka w Kulce

• 10 czerwca klasa 7c wyjechała do ośrodka w Kulce, by na świeżym powietrzu wspólnie bawić się, grać w gry zespołowe, zmierzyć się z wyzwaniami w ramach survivalu. Sprawności fizycznej wymagał park linowy, a nie lada zdolności wokalnych – bitwa na głosy. Wspólne ognisko zakończyło ten radosny i pełen słońca dzień.

• 1b w Janczrach

• Dnia 9.06. klasa 1b była na wycieczce w Gospodarstwie Agroturystycznym Janczary. W czasie pobytu zwiedziliśmy gospodarstwo i jego mieszkańców, jeździliśmy konno, braliśmy udział w super zabawach z animatorem. Była to "mega zabawa". Oczywiście był też poczęstunek: kiełbaski, soczek i lody, a na koniec upominek dla każdego, dmuchane balony w różnych kształtach.

• "Grywalizacja matematyczna”

•

Uczniowie klasy 6 B oraz 6 D uczestniczyli w projekcie eTwinning "Grywalizacja matematyczna". Rozgrywki odbywały się na platformie kahoot. Uczestnikami byli uczniowie z 49 szkół z całej Polski. Nasi uczniowie mieli możliwość zmierzenia się z uczniami innych szkół. Zdobywając wysokie pozycje bardzo się angażowali w kolejne rozgrywki.

Rozgrywki odbywały się podczas nauki zdalnej, co dawało możliwość urozmaicenia codziennej edukacji.

Ostatni quizz zrobiliśmy podczas lekcji matematyki już w szkole :)

Małgorzata Żulewska

• 1d w Motylarni

• Drugiego czerwca klasa 1D pojechała na wycieczkę do Motylarni koło Mrągowa. Dzieci zwiedziły Ogrody Pokazowe i Motylarnię z entomologiem. Wzięły udział w warsztatach ogrodniczo-recyklingowych, podczas których samodzielnie wykonały i sadziły kwiaty. Wycieczkę zakończył wspólny spacer po Mrągowie połączony ze zwiedzaniem Amfiteatru.

• 1e w "Pszczelandii"

• 7 czerwca klasa 1E wybrała się na całodniową wycieczkę do Zagrody Edukacyjnej "Pszczelandia" koło Barcian. Dzieci uczestniczyły w dwóch programach edukacyjnych, podczas których poznawały sekrety pszczelego świata, obejrzały film edukacyjny w 3D o pszczołach, degustowały przeróżne rodzaje miodów, wykonały własnoręcznie świece z pszczelego wosku. Pomiędzy warsztatami był czas na zabawy na świeżym powietrzu. Wycieczka zakończyła się piknikiem i ogniskiem z pieczeniem kiełbasek. Było energicznie i bardzo słodko

• Dzień Dziecka w szkole w Bartągu

• Miesiąc czerwiec to czas intensywnej nauki przed zbliżającym się końcem roku szkolnego. Jednak nie przeszkodziło nam to w świętowaniu Dnia Dziecka. 1 czerwca 2021 r. był dniem wyjątkowym i radosnym. Tego dnia uczniowie naszej szkoły obchodzili swoje święto. Towarzyszyły im dobre nastroje oraz moc energii. Klasy 1-3 uczestniczyły w różnorodnych konkurencjach sportowych, grały w unihokeja, bawiły się na dyskotece a ich twarze oprócz uśmiechu przystroiły ciekawe malowidła. Wszystkie atrakcje uświetnił pokaz baniek dymnych i ogniowych. Nie zabrakło także poczęstunku oraz odrobiny ochłodzenia pysznymi lodami. Mamy nadzieję, że ten dzień zapadł wszystkim w pamięci.

• Dzień Dziecka Dniem Sportu - Fotorelacja

• Dzień Dziecka Dniem Sportu🤸‍♂️⚽️🏀🏈🏸🏓🥅🧘‍♀️⛹️‍♀️🤼🤸‍♀️-pod takim hasłem upłynął nam dzień 01.06.21 r. Polana Kielarska, plaża nad Łyną oraz teren wokół szkoły rozbrzmiewał śmiechem, radością i aktywnością uczniów klas 4-8.

Dzień rozpoczął się uroczystym apelem sportowym.

Wysłuchaliśmy hymnu oraz apelu olimpijskiego, na maszcie powiewała flaga olimpijska.

Pani Dyrektor zapaliła pochodnię.

Fotobudka, warsztaty ceramiczne, gry i zabawy to tylko niektóre z atrakcji, które towarzyszyły nam w tym dniu.

Zapraszamy do fotorelacji :)!