• Pokaz szermierczy

     • W minioną środę i czwartek uczniowie klas 3-4 mieli okazję wziąć udział w pokazie szermierczym. W trakcie pokazu dzieci bawiły się wspaniale i z zaciekawieniem zgłębiały tajniki tej dyscypliny sportowej.

     • Ogłoszenie Samorządu Uczniowskiego

     • 📣Ogłoszenie Samorządu Uczniowskiego📣

      14 lutego zapraszamy do wspólnej zabawy Nauczycieli oraz Uczniów klas 1-8.

      Rozkład jazdy :

      📍Ubieramy się na czerwono

      📍Robimy wspólne zdjęcie klasowe, które przekazujemy wychowawcy klasy. Z nadesłanych zdjęć robimy kolaż i wrzucamy na stronę szkoły. (Klasy 5-8 włączają kamery i robią zrzut ekranu). Prosimy Gospodarzy Klas o pomoc w realizacji :)

      📍wysyłamy życzenia walentynkowe - w dniu walentynek udostępnimy padlet walentynkowy, gdzie będzie można napisać życzenia lub miły wierszyk dla swojej sympatii, przyjaciela, kolegi lub ulubionej Pani albo Pana.

      📍 Dodatkowo - przebrany Uczeń będzie zwolniony z odpytywania i z niezapowiedzianych kartkówek. Uczniowie 5-8 na lekcji zdalnej pod warunkiem włączenia kamery.

     • Wirtualnie biegamy dla kobiet

     • Nasi szkolni biegacze i nauczyciele już po raz drugi ruszyli z pomocą osobom na rzecz Fundacji Onkologicznej " Życie z Rakiem". Dziękujemy za szlachetny gest wszystkim dzieciom oraz Panu Szymonowi Roickiemu za wsparcie, zaangażowanie i budowanie motywacji wśród dzieci. Wasze wielkie serca i chęć niesienia pomocy mobilizują nas do dalszych prospołecznych działań. Koordynatorzy: Adrianna Jóźwiak, Anna Kozakiewicz

     • Warsztaty 4c w pizzerii

     • Klasa 4c z wizytą w Pizzerii Vicolo! Uczniowie poznawali sztukę tworzenia pizzy oraz mieli okazję przygotować danie według własnego pomysłu. Było smacznie i wesoło :)

     • #Razem na Święta

     •  

      Nasza szkoła po raz drugi wzięła udział w akcji MEiN „Razem na Święta”, której celem jest niesienie pomocy innym.

      Uczniowie, rodzice oraz nauczyciele w ramach akcji zrealizowali kilka działań:

      1. Przekazanie paczki Stacjonarnemu Hospicjum dla dzieci Caritas w Olsztynie – Marcin Dzieńkowski.

      2. Zorganizowanie w szkole zbiórki środków higienicznych dla Szpitalnego Oddziału Ratunkowego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie – Monika Kudosz, Marcin Dzieńkowski, Małgorzata Żulewska.

      3.Przekazanie świątecznej paczki żywnościowej osobie samotnej i potrzebującej wsparcia – Agnieszka Jarzębińska.

      Zależało nam jednocześnie na budowaniu wspólnot i umacnianiu więzi międzypokoleniowych oraz kształtowaniu poczucia odpowiedzialności za drugą osobę.

      Szkolni koordynatorzy: Monika Kudosz, Marcin Dzieńkowski, Małgorzata Żulewska

     • „Wspólnie wygrajmy wrażliwość”

     •  

      „Dawanie prezentów, to wielka rzecz”, cytat ten pochodzi z popularnej obecnie dziecięcej bajki pt. „Bing”. Pokazuje on, jak ważne jest dzielenie się z innymi, choćby drobnymi upominkami. 🎁🎁🎁🎁 Zwłaszcza w tak pięknym okresie, jakim są Święta Bożego Narodzenia.

      Uczniowie klasy 6 B i 7 D wraz z nauczycielami Moniką Kudosz, Marcinem Dzieńkowskim i Małgorzatą Żulewską, przygotowali paczkę wspaniałej Kasi, niespełna pięcioletniej dziewczynce, która urodziła się z Zespołem Downa. Kasia lubi bawić się samochodami, stąd takie zadowolenie z wozu strażackiego :) Radość dziecka jest bezcenna.🥰🥰

      Nie bądźmy obojętni na innych i pomagajmy sobie w potrzebie, nie tylko w czasie Świąt.🎄🎄🎄

     • Spotkanie z książką "Idą święta"

     • Klasa 3D wzięła udział w spotkaniu online organizowanym przez Bibliotekę Pedagogiczną w Olsztynie. Było to spotkanie z książką "Idą święta" Moniki Utnik-Strugały. Dzieci dzięki zajęciom mogły jeszcze bardziej poczuć magię świąt, a wyobraźnia przeniosła nas nawet do innych krajów. Zdobiliśmy choinki, odwiedzaliśmy świąteczne jarmarki jak również dowiedzieliśmy się więcej o produkcji bombek. Szczególnie spodobały nam się te pochodzące z Francji w kształcie żab oraz z Niemiec, które mają kształt ogórków. My za to bardzo pomysłowo, ale mając okazję bycia jeszcze na zajęciach stacjonarnych wykonaliśmy swoje ozdoby, które zawisły na choinkach w domu każdego z dzieci.

     • Akcja "Paczka dla Onko-dzieciaczka"

     • W piątek 17 grudnia z naszej szkoły wyruszyły świąteczne prezenty zbierane w ramach akcji "Paczka dla Onko-dzieciaczka" dla podopiecznych oddziału klinicznego Onkologii i Hematologii Dziecięcej  Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie. Dziękujemy wszystkim uczniom, rodzicom i nauczycielom za wielkie serca i zaangażowanie w zbiórkę.

     • Wigilijne śniadanie w 3c

     • Wyjątkowy czas w 3c podczas,,Wigilijnego śniadania". Uczniowie dzięki współpracy z rodzicami biesiadowali przy kolendach i pastorałkach...Niestety,  to ostatnie nasze stacjonarne spotkanie w tym roku 🙃. Czekamy na Nowy Rok. 🎉🎄🤶🎄🎅🎄🧑‍🎄🎉

 • Galeria zdjęć

   brak danych